Хмельницька легкоатлетка посіла І місце у стрибках в довжину

Хмельницька легкоатлетка Марина Бех-Романчук знову показала високі результати і встановила новий рекорд. Вона посіла перше місце на Міжнародному турнірі з легкої атлетики, який відбувся 12 лютого у Франції. Далі розповість «Khmelnytski.Info».

Марина Бех-Романчук – українська легкоатлетка, яка виступає в стрибках у довжину. Спортсменка дебютувала на міжнародній арені вісім років тому, на чемпіонаті світу серед юнаків, де зайняла п’яте місце. Також Марина перемогла на Європейському юнацькому Олімпійському фестивалі у Трабзоні. Марина Бех-Романчук – чотириразова чемпіонка України (2015-2018 роки). У 2018 році українська легкоатлетка стала срібним призером Чемпіонату Європи, показавши високий результат – 6,73 метра. Зазначимо, що фотографія, яка була зроблена у момент приземлення Марини в секторі для стрибків у довжину, потрапила до відомого британського видання «Financial Times». Ця світлина отримала назву «Стрибок віри». У вересні минулого року Марина Бех вийшла заміж за спортсмена Михайла Романчука. Марина Бех-Романчук – одна з найкрасивіших спортсменок України. Вона претендує на титул «Жінка року» у категорії «Спорт» за версією одного з відомих всеукраїнських журналів.

Недавно хмельничанка встановила свій особистий рекорд на турнірні в Берліні. Він став другим у світі в цьому сезоні. Згодом хмельницька легкоатлетка виграла Чемпіонат України, який відбувся у Сумах. У п’ятій спробі Марина стрибнула на позначку 6 метрів 85 сантиметрів.

У вівторок, 12 лютого, у легкоатлетичному манежі міста Обонн, що у Франції, відбувся Міжнародний турнір з легкої атлетики Meeting Feminin Vald’Oise. Хмельничанка Марина Бех-Романчук показала чудовий результат, стрибнувши на позначку 6 метрів 60 сантиметрів. Українська легкоатлетка посіла перше місце.

У суботу, 16 лютого, у Стамбулі, Марина виступатиме у складі 19 спортсменів збірної команди України на Чемпіонаті Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій (ABAF-2019) у приміщенні. Також на змаганнях перебувати тренер Марини Вадим Крушинський.

Додамо, що ці старти є контрольними перед головними оглядинами зимового сезону – Чемпіонатом Європи у приміщенні, який відбудеться у Глазго, з 1 по 3 березня.

Мешканець Хмельниччини виступив на сцені шоу «Голос країни»

Мешканець Кам'янця-Подільського потрапив до вокального шоу «Голос країни 10». Далі розповість khmelnytski. Вчора, двадцять шостого січня, на телеканалі «1+1» вийшов другий епізод вибору наосліп вокального шоу «Голос країни...